Priėmimas

PRIĖMIMAS Į MŪSŲ GIMNAZIJĄ

reklama 2020 01

(Daugiau informacijos (8 606) 45520)

Mūsų gimnazijos privalumai:

1. Sustiprintas anglų kalbos mokymas nuo 1 klasės.
  2. Mažos klasės (ne daugiau nei 15 mokinių). Mokymas individualizuotas ir diferencijuotas.
  3. Organizuojama neformalioji vaikų veikla: menų, šokių, informatikos užsiėmimai, keramikos, floristikos, raštvedybos ir verslo informatikos užsiėmimai, yra teatro studija.
  4. Yra organizuojamas nuotolinis mokymas.
  5. Vaikai pas mus jaučiasi saugūs. 5-tų klasių mokinių adaptacijai yra paskirtas pirmas pusmetis (vertinama įskaitomis).
  6. Gimnazija dalyvauja tarptautiniuose jaunimo projektuose.
  7. Priėmimo tvarka.
  8. Priėmimo prašymo šablonas.

LANKSTI MOKESČIO UŽ MOKSLUS SITEMA:

1. Nuo 1 iki 5 klasės mokymas kainuoja 200 EUR į kalendorinį mėnesį (2400 EUR į metus).
  2. Nuo 6 iki 8 klasės mokymas kainuoja 230 EUR į kalendorinį mėnesį (2760 EUR į metus).
  3. Nuo I iki IV gimnazinės klasės mokymas kainuoja 265 EUR į kalendorinį mėnesį (3180 EUR į metus).
  4. Individuali programa 3180 EUR į metus.
  5. Vienkartinis maitinimas mokykloje kainuoja 2.20 EUR.
  6. Jei atvyksta mokytis daugiau nei 5 mokiniai, yra taikoma 50% nuolaida;
  7. Jei mokosi du vaikai iš vienos šeimos iki 10% nuolaida;
  8. Jei vienas iš tėvų dirba pedagoginį darbą – taikoma individuali nuolaida.
  9. Galimos individualios sutartinės kainos už mokslą Gimnazijos tarybos ir steigėjos sprendimu.